V pátek 3. června 2022 se po třech letech opět konala školní olympiáda pro všechny žáky naší školy. Během tohoto sportovního klání mezi sebou děti soutěžily v individuálních, ale i skupinových disciplínách. Soutěžilo se ve sprintu, skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem a vytrvalostním běhu. Třídy pak mezi sebou změřily síly v turnaji v kopané, vybíjené a volejbale. Během celé akce byl k dispozici stánek s občerstvením a také hudební doprovod s tanečním parketem. Počasí nám vyšlo na jedničku, takže děti si kromě medailí a odměn přinesli domů také opálené obličeje.

Chtěl bych pochválit všechny žáky za jejich sportovní nasazení a především skvělou a přátelskou atmosféru během celého dne. Závěrem bych rád poděkoval všem, kteří se na této sportovní akci jakýmkoli způsobem podíleli.

Sportu zdar!

Mgr. Marek JanovskýSdílet: