Po dvou letech se vrátil do areálu Bučisek závod všestrannosti pro žáky 7. tříd, pořádaný městskou policií Rožnov pod Radhoštěm. Družstvo tvořili vždy 2 chlapci a 2 dívky z dané třídy. Celkem se na start postavilo 15 týmů ze škol z celého regionu Rožnovska. Tento velice náročný běžecký závod na skoro 5 km doprovázelo 11 stanovišť s nelehkými úkoly. Žáci porovnávali své síly mimo jiné ve střelbě ze vzduchovky, jízdě na raftu, otázkami ze zdravovědy, nebo třeba také v hodu granátem na cíl.

Nejdůležitějším faktorem pro co nejlepší čas se ukázala sehranost a vyrovnanost členů v týmu. Naši žáci si vedli po celou dobu závodu velmi dobře, ale konkurence tady byla opravdu veliká. Přesto si myslím, že získané 8. místo je velice pěkné a chtěl bych celému našemu týmu moc pogratulovat a pochválit je. Také jim přeji mnoho dalších sportovních úspěchů.

Mgr. Marek Janovský
Učitel tělesné výchovySdílet: