V pondělí 23. ledna 2023 proběhlo v sále ZUŠ vyhlášení vítězů oblastního kola literární soutěže O poklad strýca Juráša, které se zúčastnili žáci 1. až 9. tříd základních škol na Rožnovsku. Ceny výhercům předal místostarosta města Tomáš Gross spolu s ředitelem knihovny Pavlem Zajícem. V této soutěži měla i silné zastoupení ZŠ Vidče. Letošní téma Dobré zprávy nabízelo čtyři tematické okruhy a žáci je mohli zpracovat formou prózy, komiksu nebo poezie. Oceněné práce vyšly v Almanachu Dobré zprávy, který je dostupný i elektronicky na webu knihovny: www.knir.cz. Na stupních vítězů pomyslně stanuli z naší školy tito žáci.

Próza 1. – 3. třída: 1. místo René Barabáš. 2. místo Josef Mikulenka, 3. místo Tadeáš Chlevišťan.Komiks: 1. místo Dorota Holčáková, 2. místo Jakub Kramoliš., Komiks 4. – 5. třída: 1. místo Josef Dejmek, Matouš Duda. Poezie: 1. místo Veronika Barabášová, Matěj Zátorský , Komiks 6. – 7. třída: 2. místo Eva Bahnerová, Veronika Jurčová, Komiks 8. – 9. třída: 2. místo Viktorie Onderková

Všem žákům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.

Mgr. Petra DejmkováSdílet: