Začátkem měsíce dubna se konalo okrskové kolo ve volejbale dívek na Horní Bečvě. Turnaje se zúčastnilo hned 7 týmů. Naše děvčata splnila roli favorita a s přehledem vyhrála celý turnaj. 18. dubna se uskutečnilo okresní kolo. Tentokrát se pořadatelem stala ZŠ Křižná ve Valašském Meziříčí. Přijelo celkem 6 týmů, takže se utvořily dvě skupiny. V průběhu turnaje, který byl velmi vyrovnaný, došlo v závěru až na počítání míčů. Naše dívky tak narazily v semifinále na ZŠ Šafaříkova. Děvčata bojovala ze všech sil, nicméně díky lepšímu skóre se nakonec z postupu do finále radoval soupeř. Naše dívky ani tak nemusely být zklamány, protože v zápase o bronz vybojovaly krásné třetí místo. Sice se nepodařilo obhájit postup do kraje, ale i tak si myslím, že dívky předvedly skvělý výkon a zaslouží si pochvalu. Tímto jim děkuji za vzornou reprezentaci naší školy a přeju spoustu dalších sportovních úspěchů.

Marek JanovskýSdílet: