Na úterý 17.10. 2023 se žáčci 1. a 2. třídy velice těšili. Vydali jsme se totiž hned ráno do Valašského Meziříčí na divadlo Maxipes Fík. Známé večerníčkové postavy ožily na jevišti a vůbec ze všech nejkrásnější byl samotný Fík. Viděli jsme pohádku od Fíkova narození až do dospělosti, kdy se vydal do světa, plul s námořníky na lodi po moři, navštívil severní pól i Afriku, ale ze všech cest se zase s nadšením vrátil domů za Ájou.

Pohádka se všem dětem velmi líbila, herci měli dokonalé kostýmy a pěkné kulisy, děti se aktivně zapojovaly do představení. Na závěr jsme učinkující odměnili bouřlivým a zaslouženým potleskem. Už teď se děti těší na další prosincové vystoupení!

Po divadle jsme měli domluvenou návštěvu v zábavně-poznávacím a interaktivním centru Vrtule, kde si žáci obou tříd vyzkoušeli různé stavebnice, hlavolamy, optické jevy, legrační zrcadla a nejvíce oblíbený krtkův tunel, který museli zvládnout prolézt s baterkou.

Podle dětí to byl SUPER DEN !!!

Za 1. a 2. třídu Mgr. Vlaďka Slámová a Mgr. Pavla SmílkováSdílet: