V úterý 19. září se naši prvňáčci spolu se svými „ochránci“ deváťáky a 3. třídou vydali na první společný výlet do ZOO Lešná.
Zpočátku nám moc nepřálo počasí, ale přesto nám ani déšť náladu nepokazil a všechny děti si s nadšením prohlížely živočichy i rostliny této krásné ZOO. Po naší občerstvovací přestávce ve společnosti tygra ussurijského se také počasí umoudřilo a my mohli schovat pláštěnky a užívat si výlet plnými doušky.
Dětem se nejvíce líbili rejnoci, které si mohly pohladit či nakrmit. Také si děti odvezly domů hezké suvenýry, které jim udělaly radost. Velké poděkování patří také žákům deváté třídy, kteří vzali svoji roli ochránců velmi zodpovědně a velmi hezky se k prvňáčkům chovali a pomáhali jim.

Pavla Smílková, tř. uč. 1. třídy