Před jarními prázdninami zavítal do naší školy poručík Bc. Vladislav Malcharczik a připravil si pro žáky 2., 5. a 8. třídy zajímavé a poučné besedy.
Pro druháčky to byla beseda na téma: Policista – náš kamarád. Děti se dozvěděly spoustu zajímavostí, jak vypadá správná policejní uniforma, co všechno má policie na starosti nebo jak se zachovat, kdyby se náhodou ztratily na školním výletě. V páté třídě se beseda týkala základních zásad bezpečnosti na internetu. Děti se dozvěděly čeho se na internetu vyvarovat, na co si dávat pozor nebo jak nenaletět podvodníkům, kterých je dnes na internetu bohužel plno. Osmáci zanedlouho dovrší 15. rok života, a tak se jejich beseda týkala oné pomyslné hranice. Dozvěděli se, co všechno obnáší zisk občanského průkazu a jaká odpovědnost jim od tohoto okamžiku vzniká.
Pro všechny třídy byly besedy aktuální a velmi přínosné.

Mgr. Vladislava Slámová
Mgr. Ondřej Maňák
Mgr. Michal ModrlákSdílet: