V pondělí 22. dubna 2024 pořádala naše škola okrskové kolo starších žáků v minifotbale. I přes velmi chladné počasí a ranní sněžení se do Vidče sjelo celkem osm týmů, usilující o postup do okresního kola. Hrálo se na umělé trávě systémem 4+1. Po zápasech v základních skupinách postoupili vždy první dva celky do semifinále. Naši kluci dokonce vyhráli svoji skupinu bez ztráty bodu, ale bohužel v klíčovém zápase podlehli lepšímu celku z Valašské Bystřice. Ani zápas o třetí místo nedopadl dobře a kluci skončili na nepopulárním čtvrtém místě. Nicméně sport je především o radosti z pohybu a pocitu aktivně se zúčastnit.

I tak bych chtěl kluky pochválit za pěknou hru a snaživou reprezentaci naší školy. Do dalších sportovních klání jim přeji mnoho úspěchů. Velké poděkování patří také našim dvěma skvělým rozhodčím Ondrovi a Jurovi a celému realizačnímu týmu 😊

Učitel TV Marek JanovskýSdílet: