Dne 13. května 2024 navštívili naši osmáci v rámci preventivního protidrogového programu Revolution train. Během 90 minutového nabitého programu se našim osmákům autoři projektu snažili prostřednictvím zapojení všech jejich smyslů efektivně zapůsobit na naše žáky, na jejich pohled na legální i nelegální drogy, závislosti a inspirovat jej k pozitivním životním volbám.

A jak hodnotí program naši osmáci?

Program byl moc hezky udělaný, nejvíce se mi líbilo prostředí vlaku.

Nelíbilo se mi, že program byl příliš krátký a že tam neměli vzorky na zkoušku. /NV/

Líbilo se mi prostředí a rekvizity a také celý program, který byl založen na skutečném příběhu.
Celý program se mi líbil. Krásně bylo ukázáno, že drogová závislost nepostihuje jenom osobu, která bere drogy, ale i všechny její blízké osoby.

Za 8. třídu sepsal Michal Modrlák – třídní učitelSdílet: