Ve dnech 6. května až 12. května jsme se paní učitelkou Pavlíčkovou vydaly na závěrečnou schůzku v rámci projektu Comenius do estonské školy v Libatse.

Na této konečné schůzce koordinátorů projektu se projednávala spolupráce všech zapojených škol do projektu, práce za uplynulé dva roky a především závěrečná zpráva pro národní agentury. Všichni partneři se shodli na výborné spolupráci a fantastické práci hlavního koordinátora, kterým byla belgická škola.

Na této návštěvě jsme také hovořili o další spolupráci v novém projektu a dohodli se na tématu pro nový projekt – barvy.

Musím tímto poděkovat estonské škole za krásně zorganizovaný týden plný zážitků, nejen těch pracovních, i všem ostatní partnerům za skvělou atmosféru.

D. Kovářová