V tomto školním roce se přihlásilo do folklorního kroužku 29 žáků. 2 další vedoucí paní P.Smílková a I. Mandulová určitě vnesou do naší činnosti nové nápady  a budou velkou oporou.
Úplnou novinkou je sboreček paní M.Bařinové, do kterého se přihlásily i dětí z našeho kroužku, takže věříme, že může být zpestřením našich vystoupení
Rádi bychom ve dnech 21. a 22.10. uskutečnili slibované soustředění. Prozatím je zajištěno na Soláni, ale podrobnosti upřesníme až příští týden.
V listopadu by mělo proběhnout vystoupení pro naši školu.
Rovněž slibovaná návštěva Zuberce se snad podaří zajistit na jaře.
Rády bychom, aby co nejdříve proběhla schůzka s rodiči. Ideální by bylo posezení u cimbálu. Snad počátkem listopadu se nám to podaří, aby hlavně rodiče nových dětí měli představu o krojích, financích a naší práci a abychom při společné písni našli i společný jazyk. Veškeré nápady a pomoc jsou vítány.
Informace budou podávány především na lístečcích a těchto stránkách.

Na společné zážitky se těší D. Halamíková,
                                                ved. souboru