První stupeň:

• probíhá prezenční výuka podle běžného rozvrhu,
  • hodiny tělesné a hudební výchovy budou využity k procvičování učiva jiných předmětů,
  • žáci mají zajištěný oběd ve školní jídelně,
  • provoz školní družiny je zajištěn pouze pro žáky 1. a 2. třídy (důvodem je nemožnost spojování žáků více tříd do skupin).

Druhý stupeň – 9. ročník:

• prezenční výuka podle běžného rozvrhu,
  • hodiny tělesné a hudební výchovy budou využity k procvičování učiva jiných předmětů a přípravě k přijímacím zkouškám,
  • žáci mají zajištěný oběd ve školní jídelně.

Druhý stupeň – 6., 7. a 8. ročník

• Rotační výuka
  • V týdnu od 30. 11. 2020 prezenční výuka pro žáky 7. třídy podle běžného rozvrhu, online výuka pro žáky 6. a 8. třídy, program výuky najdou žáci v kalendáři Teams.
  • V týdnu od 7. 12. 2020 online výuka pro žáky 7. třídy, program výuky najdou žáci v kalendáři Teams, prezenční výuka pro žáky 6. a 8. třídy podle běžného rozvrhu.
  • Oběd je zajištěn vždy pro žáky, kteří se účastní prezenční výuky.
  • V době prezenční výuky budou hodiny tělesné a hudební výchovy pro žáky 6. – 8. ročníku využity k procvičování učiva jiných předmětů.

V době prezenční výuky používají žáci i zaměstnanci školy roušky.