V minulosti jsem Vás oslovila už dvakrát v souvislosti s finanční podporou některých projektů (ZOO Zlín, tornádem zasažené vesnice na jihu Moravy). Vždy se jednalo o události zdánlivě nesouvisející s naší obcí i našimi životy. Tentokrát se na Vás obracím v souvislosti s naší obcí. Všichni jsme zaznamenali opravu střechy našeho kostela, která je opravdu finančně náročná. Kostel je asi nejvýznamnější kulturní památkou naší obce a tak jsem se rozhodla, že zkusíme s našimi dětmi a Vaší podporou pomoci.
Pokud se budete chtít finančním příspěvkem zapojit, prosím ozvěte se na telefon 739 477 602, e-mail: eva.mandulova@seznam.cz, popř. messenger.

Děkuji moc (za pozitivní zprávy), věřte, že nejde o výši finančního příspěvku, ale jde o to, že si děti uvědomí – „do této vesnice patřím…

Eva Mandulová

Sdílet: