Na konci dubna jsme se s Valašenkou vydaly na třídenní soustředěni, kde bylo našim cílem nacvičit nová pásma. Děti se na tuto akci velmi těšily a plné odhodlání ve čtvrtek vyjely do Velkých Karlovic do Penzionu Lúka. Kromě nácviku nových tanců a písní nás čekal také výšlap na Soláň. Zde si děti prohlédly Zvonici a užily si krásné hřiště na Čartáku. Tam jsme také využili pódia a zatancovali si. Ve volných chvílích jsme s dětmi hráli různé hry a děti si mohly také po náročném programu odpočinout.

Všechny děti chválíme za bezproblémový průběh a větším dětem děkujeme za hezký přístup k těm menším, kterým pomáhali a chovali se k sobě všichni moc hezky. Děti se již těší, až vám budou moci nové pásmo na některém z vystoupení představit.

Také bychom chtěly poděkovat bývalým členkám Adéle Bařinové a Magdě Mandulové, které se na soustředění vydaly s námi a odvedly velký kus práce při nácviku i mimo něj.

Pavla Smílková a Michaela BařinováSdílet: